Słownik angielsko - polski

Edukacja 2013-01-11 12:28:00

Nareszcie słownik offline na Android – Słownik angielsko - polski!

Kto? Co? Bardzo dobry Słownik angielsko - polski na Android proponuje nam DIC-O.

O co chodzi? Słownik angielsko - polski to świetna aplikacja, która działa offline! Za jej pomocą możemy wyszukiwać i tłumaczyć słówka z polskiego na angielski i odwrotnie.

Jak to działa? Przede wszystkim bardzo sprawnie. Niewątpliwą zaletą tej aplikacji jest fakt, że słownik na Android zajmuje wyjątkowo mało miejsca, co pozytywnie wpływa na prędkość jej działania. Jeśli więc chcemy szybko znaleźć jakieś słowo, Słownik angielsko - polski na Android to świetne rozwiązanie.

Już po wpisaniu pierwszej litery zaczynają się nam wyświetlać podpowiedzi i propozycje słów. Dlatego nie będzie kłopotu, jeżeli nie pamiętamy dokładnej pisowni. A nawet jeśli uparcie chcemy wpisywać sami, Słownik angielsko - polski poprawi nam błąd na czerwono. Kiedy już wybierzemy interesujący nas wyraz, zobaczymy tłumaczenie podstawowe oraz kilka synonimów. Do tego wyświetli się nam zapis fonetyczny.

Darmowy Słownik angielsko - polski do pobrania już dziś!

Grafika jest ograniczona do minimum. I bardzo dobrze – dzięki temu aplikacja jest bardzo przejrzysta i służy temu, czemu służyć powinna.

Podsumowanie. Słownik angielsko - polski na Android to wyjątkowo przydatna aplikacja. Generalnie, programy do nauki języków cieszą się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników smartfonów, ten jednak ma duże szanse na stanie się najlepszą aplikacją na Android. Jego największą zaletą jest oczywiście działanie offline i przejrzystość. Dobrym pomysłem twórcy było dodanie zapisu fonetycznego, co jest przydatne zwłaszcza na początku nauki. Słownik angielsko - polski na Android to idealne rozwiązanie dla każdego, kto uczy się języka! DIC-O proponuje również serię innych słowników.

Author: Lithien

Tagi: Aplikacje Edukcja

Comment

Komentujesz: Słownik angielsko - polski

Wasze komentarze
dodaj komentarz