Dumb Ways to Die

Rekreacyjne 2013-10-08 12:53:00

Wykaż się refleksem w Dumb Ways to Die na Android

Kto? Co? Gra Dumb Ways to Die to produkcja Metro Trains.

O co chodzi? W wyznaczonym czasie musimy wykonać określoną czynność, która uniemożliwi śmierć Dumb’a.

Jak grać? Do przejścia jest kilkanaście poziomów, w których należy jak najszybciej wykonać wyznaczone zadania. Z czasem będą się one powtarzać, jednak czasu na ich realizację będzie coraz mniej. Jeśli się nam uda, przechodzimy do kolejnych etapów, w których odsłaniamy następne postacie oraz stajemy przed nowymi wyzwaniami.

Instrukcja do zadania jest zawsze wyświetlana na bieżąco, trzeba więc szybko się z nią zapoznać i jak najszybciej wykonać. Przyjdzie nam uciekać z płonącą głową (nie przejmujcie się głową, tylko biegnijcie!), pozbywać się piranii, które chcą się dobrać do naszych miejsc intymnych czy os, które latają niebezpiecznie blisko naszej twarzy. Do tego wesołego towarzystwa doliczmy jeszcze niedźwiedzia i psychopatę z piłą mechaniczną, a macie mniej więcej obraz całości.

Teraz należy się skupić na celu, czyli jak najszybszym wykonaniu zadania. Jeśli się nam nie powiedzie, Dumb Ways to Die bardzo obrazowo przedstawi nam śmierć naszego bohatera. Zdziwicie się, ile jest jej możliwości. Czasem warto przegrać, żeby zobaczyć, co może się zdarzyć.

Gra Dumb Ways to Die  to mnóstwo zabawy i śmiechu

Grafika jest prosta, ale przyjemna dla oka. Całość w swym założeniu przypomina nieco Happy Tree Friends – niby kreskówka, ale pod jej pozorem kryją się ciągoty do czarnego humoru. Nie ma tu nic skomplikowanego, a lekka makabra i tak zmusza do uśmiechu.

Sterowanie w Dumb Ways to Die jest bardzo łatwe. Najczęściej trzeba tapać po ekranie, ale czasem zdarzy się poruszenie telefonem czy tabletem. Jak wspomniano, opis zawsze znajduje się na początku zadania.

Podsumowanie. Dumb Ways to Die to gra dla wszystkich. Liczy się w niej głównie refleks, czasem trzeba też trochę pokombinować. Grafika jest prosta, nieco cukierkowa, ale miła dla oka. Ta gra to jednak przede wszystkim żart i zabawa. Przydaje się, kiedy chcemy się zrelaksować bez konieczności wysilania szarych komórek. Dobra dla każdego, na krótkie rozgrywki i na dłuższą zabawę.

Author: Lithien

Tagi: Gry łamigówki Rozrywka śmieszne

Dumb Ways to Die - Gameplay

Zapraszamy do oglądania!

Comment

Komentujesz: Dumb Ways to Die

Wasze komentarze
dodaj komentarz